O nás

Společnost STANYO, s.r.o. byla založena jako obchodní společnost v roce 1993.

Obchodní náplní činnosti společnosti je nabídka řešení, produktů a služeb pro uspokojování potřeb při zajišťování komplexní hygieny a čistoty v interiérech sociálního zázemí budov a pro zajišťování procesů čištění a hygieny ve výrobních provozech prakticky všech průmyslových odvětví.

V naší nabídce jsou kvalitní výrobky pro potřeby spojené s osobní hygienou, hygienou utíráním rukou, dále vysoce kvalitní výrobky pro procesy utírání, čištění a leštění ve všech výrobních provozech.

Tuto rozsáhlou nabídku vhodně doplňuje nabídka kvalitního a moderního vybavení sociálního zázemí pro zaměstnance výrobních podniků, pro vybavení sociálního zázemí sportovních areálů, rekreačních a kulturních zařízení, školských zařízení, veřejných budov apod. Jedná se o vybavení poskytující komfort sociálních zařízení, sprch, umýváren apod.

Našim významným obchodním partnerem je společnost Essity Czech Republic s.r.o. - významný světový výrobce papíru a papírových a hygienických produktů značky TORK, jehož jsme dlouhodobě smluvním autorizovaným partnerem. Kromě této značky jsou v naší nabídce výrobky od dalších evropských výrobců a dodavatelů výrobků pro zajišťování potřeb čistoty a hygieny. 

Naše obchodní klientela zahrnuje širokou škálu firem, institucí i soukromých podnikatelů a to jak velkých a nadnárodních společností, tak i malých živností, od škol a školských zařízení až po sportovní zařízení a kulturní instituce, od potravinářské výroby až po gastronomické provozy, hotely a restaurace, od malých kovovýrob až po velké strojírenské provozy.

Našim krédem je nabídka kvalitních produktů a služeb za odpovídající cenu, nabídka dlouholetého seriózního obchodního partnerství při respektování vzájemně výhodných obchodních vztahů. Naše dlouholeté působení na českém trhu a stabilní solventnost je základem pro naši snahu prosazovat naši obchodní nabídku na českém trhu. 

Fotogalerie