O nás

Společnost STANYO, s.r.o. byla založena jako obchodní společnost v roce 1993.

Obchodní náplní činnosti společnosti je nabídka řešení, produktů a služeb pro uspokojování potřeb při zajišťování komplexní hygieny a čistoty v interiérech sociálního zázemí budov a pro zajišťování procesů čištění a hygieny ve výrobních provozech prakticky všech průmyslových odvětví.

V naší nabídce jsou kvalitní výrobky pro potřeby spojené s osobní hygienou, hygienou utíráním rukou, dále vysoce kvalitní výrobky pro procesy utírání, čištění a leštění ve všech výrobních provozech.

Tuto rozsáhlou nabídku vhodně doplňuje nabídka technických produktů z oblasti pro efektivní spotřebu vody a kvalitní a moderní vybavení sociálního zázemí pro zaměstnance výrobních podniků, pro vybavení sociálního zázemí sportovních areálů, rekreačních a kulturních zařízení, školských zařízení, veřejných budov apod. Jedná se specifické armatury poskytující komfort sociálních zařízení, sprch, umýváren apod.

Našim významným obchodním partnerem je společnost Essity Czech Republic s.r.o významný světový výrobce papíru a papírových a hygienických produktů značky TORK, jehož jsme dlouhodobě smluvním autorizovaným partnerem. Kromě této značky jsou v naší nabídce výrobky od dalších evropských výrobců a dodavatelů výrobků pro zajišťování potřeb čistoty a hygieny. 

Naše obchodní klientela zahrnuje širokou škálu firem, institucí i soukromých podnikatelů a to jak velkých a nadnárodních společností až po malé živnosti, od škol a školských zařízení až po sportovní zařízení a kulturní instituce, od potravinářské výroby až po gastronomické provozy, hotely a restaurace, od malých kovovýrob až po velké strojírenské provozy.

Našim krédem je nabídka kvalitních produktů a služeb za odpovídající cenu, nabídka dlouholetého seriózního obchodního partnerství při respektování vzájemně výhodných obchodních vztahů. Naše dlouholeté působení na českém trhu a stabilní solventnost je základem pro naši snahu prosazovat naši obchodní nabídku na českém trhu. 

Fotogalerie