Aktuality

NOVINKA V SORTIMENTU  TORK  - 100% ekologický toaletní papír Mini Jumbo

NOVINKA V SORTIMENTU TORK - 100% ekologický toaletní papír Mini Jumbo

9.1.2024

Tork EKOLOGICKÝ dvouvrstvý toaletní papír mini Jumbo v roli, v kvalitě Advanced je skvělou volbou při prezentaci udržitelnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Hygienický papír je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken, jejichž zdrojem jsou hlavně recyklované krabice.

zobrazit detail
KVALITA  TORK  MÁ  NOVOU  BARVU

KVALITA TORK MÁ NOVOU BARVU

8.1.2024

Nová řada Tork pro toalety a umývárny v barvě natural dává uživatelům možnost používat ručníky a toaletní papír vyrobené ze 100% recyklovaných vláken a podporující udržitelnost, aniž by museli slevovat z kvality.

zobrazit detail
NOVINKA - Tork pěnový DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK na ruce BEZ ALKOHOLU

NOVINKA - Tork pěnový DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK na ruce BEZ ALKOHOLU

1.12.2022

Nový Tork pěnový dezinfekční prostředek bez alkoholu s obsahem kyseliny mléčné je perfektní volbou pro hygienu rukou bez použití vody v případech, kdy alkohol není vhodnou alternativou. Dezinfekce obsahuje 100 % složek rostlinného původu a vodu, je tedy 100% biologicky odbouratelný, proto se jedná o zodpovědnou volbu. Účinný dezinfekční prostředek bez alkoholu podle norem EN 1500 a EN 14476 (všechny obalené viry jako HIV, SARS, koronavirus, HBV, HCV, chřipka H1N1 a H5N1 apod.) 100 % účinných složek rostlinného původu a 100% biologicky odbouratelné Atraktivní bezpečnostní profil. Žádné symboly ani varování dle CLP. Žádná omezení při přepravě. Nehořlavé Na výběr je buď senzorový, nebo manuální zásobník Dermatologicky testované složení: má hydratační účinky a je šetrné k pokožce Vhodné do Tork zásobníků na mýdla a dezinfekční prostředky systému S4, které jsou certifikovány pro snadné používání a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

zobrazit detail
NOVINKA - Tork BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ čiré pěnové mýdlo na ruce

NOVINKA - Tork BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ čiré pěnové mýdlo na ruce

1.12.2022

TORK přichází na trh s novým čirým pěnovým mýdlem na ruce, vyrobeným z omezeného počtu ingrediencí. Ty pocházejí z obnovitelných zdrojů (rostlinného původu) a jsou vybírány s ohledem na nízký dopad na život ve vodě. Mycí složky čirého pěnového mýdla Tork = 99 % složek přírodního původu = složení je snadno biologicky odbouratelné. Na základě testů ekologické značky EU Ecolabel je CDV (kritický objem zředění) související s toxicitou pro vodní organismy pod stanovenými limity a 2krát nižší než u složení Tork jemného pěnového mýdla. Vhodné do Tork zásobníků na mýdla a dezinfekční prostředky systému S4, které jsou certifikovány pro snadné používání a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

zobrazit detail
NOVINKA - Tork tekuté mýdlo NEUTRALIZUJÍCÍ ZÁPACH do systému S4

NOVINKA - Tork tekuté mýdlo NEUTRALIZUJÍCÍ ZÁPACH do systému S4

1.12.2022

TORK přichází na trh s kuchyňským mýdlem, které pomáhá při odstraňování mastnoty a zápachu z rukou. Účinné mýdlo bez přidaných barviv a parfemace. Dermatologickými testy ověřeno pro použití na normální a suchou pokožku a vhodné pro časté použití. Nově jsou tekutá mýdla kompatibilní se všemi zásobníky TORK na pěnová mýdla a dezinfekční prostředky systému S4, které jsou certifikovány pro snadné používání a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

zobrazit detail
Novinka v sortimentu - dezinfekční ubrousky Incidin Oxywipe - širokospektrální použití, plně virucidní

Novinka v sortimentu - dezinfekční ubrousky Incidin Oxywipe - širokospektrální použití, plně virucidní

23.10.2020

Patentované řešení přípravku Incidin OxyWipe S nabízí rychlé řešení a širokospektrální účinnost. Nezanechává žádná rezidua. Přípravek nepodléhá povinnosti být označován jako nebezpečná látka a nevyžaduje používání osobních ochranných pracovních pomůcek. - vynikající snášenlivost s mnoha typy povrchů a ploch ze všech materiálů s výjimkou mědi, mosazi a mramoru - čistí a dezinfikuje povrchy zdravotnických prostředků - například sondy - spóry Clostridium difficile likviduje do 3 minut - pouze pro průmyslové a profesionální použití Jednotlivou utěrkou otřete důkladně dezinfikovanou plochu tak, aby byla zcela zvlhčena. Neoplachujte a nechte zaschnout. Balení důkladně uzavřete.

zobrazit detail
Splachovatelné papírové ručníky

Splachovatelné papírové ručníky

19.10.2020

Splachovatelné papírové ručníky ZZ a Multifold v kvalitě Advanced nabízejí tu pravou kvalitu pro situace, kdy jsou náklady a výkon stejně důležité. Jsou ideální pro provozovny, kde je možné papírové ručníky místo do odpadního koše vhazovat do toalety. V eshopu položky M290179 a M129089

zobrazit detail